Medium
Stress
Kontrola W.
Kwadratura Koła
Barwy Ochronne
The Blockade
Sarajewo
U-Boot
Fetysz

Janek Blues Band
Nerw "Y"
Ciągła Zmiana
Zespół Korsakowa
Harry Krishna
Genitalius Club
Trans
The Arse
Helmut Goes To Milwaukee
For You
Mięso
Trust Not Me!
Kapelioza
The Corpse
Odnowa

98-220 - Underground

Aktualizacje
Inwentarz
Fotki Załogantów

Spotkanie
Kod 98-220

"U IGORA"

 

Kto nie pamięta najlepszej knajpy w Zduńskiej Woli - "U Igora"? Myślę, że nie ma takiej osoby. Każdy ma w pamięci to miejsce wraz z jego niepowtarzalną atmosferką. W latach 1990 – 1995 zbierała się tam cała "śmietanka" załoganckiego światka Zduńskiej Woli. Choć przecież nie tylko tacy ludzie tam przychodzili: knajpa prowadzona była dla kilkuset osób i odwiedzana przez ludzi z całej Polski... Były "dancingi", koncerty, świetna pizza, a przede wszystkim klimat jakiego mogły pozazdrościć inne tego typu miejsca w kraju.

To co dzieje się tam obecnie nie jest warte nawet wspomnienia. Inna sprawa, że nikomu nie udało się tutaj otworzyć lokalu o podobnym klimacie. Te wszystkie "niby-knajpy" są jedynie namiastkami prawdziwych lokalów i marnymi cieniami tego, co w swoim czasie stworzył Igor.

Na poniższej stronie prezentowane będą materiały, które pozwolą przypomnieć to miejsce. Strona powstaje przy wydatnej pomocy szefa knajpy – Igora. To On jest faktycznym twórcą stronki.

Na początek prezentujemy archiwalne fotki zespołu Dżem – wraz z jego charyzmatycznym liderem Ryszardem Riedlem. Koncert kapeli odbył się "U Igora" w okolicach lata 1992 r. (Niedługo powinien pojawić się wybór fotek z "sezonów grzewczych" minionych lat. Póki co zdjątka przechowywane są w NL.)