:::e-mail::::Dada's Music Pages on terra soundtralis incognita::::

Grupa dyskusyjna "Zgredy"

to ja Zgredy z założenia ma być grupą poświęconą szeroko rozumianej muzyce nowofalowej (punk rock, cold wave, reggae itp) lat 80-tych. Miejsce dla "zgredow" - osób, które kiedyś w tym siedziały, a teraz chciałyby powspominać, powymieniać informacjami czy nagraniami. Plus (choć istnieje oczywiście ryzyko, że będzie to jedyne zastosowanie listy) informacja o nowościach w sieci - aktualizacje www.dada.terra.pl, nowości w zaprzyjaźnionych serwisach.

Aby zapisać się na grupę wyślij pusty e-mail na adres zgredy-subscribe@yahoogroups.com. Wiadomości na listę wysyłamy na adres zgredy@yahoogroups.com. Wypisanie z listy - e-mail na adres zgredy-unsubscribe@yahoogroups.com. Masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości - pisz śmialo na dada@terra.pl.Lista "Zgredy" ruszyła z początkiem września 2000 r. Z jej archiwum zapoznać można się na stronie http://groups.yahoo.com/group/zgredy; ze strony tej także można się zapisać, wypisać oraz wysłać wiadomości na listę.

Natomiast jeśli przeszkadza Ci otrzymywanie czasami sporej ilości maili z grupy, możesz otrzymywać wszystkie wiadomości z danego dnia zgrupowane w jednym mailu. W tym celu ustaw odpowiednie opcje na stronie http://groups.yahoo.com/group/zgredy, lub napisz w tej sprawie do mnie (dada@terra.pl)


:::e-mail::::Dada's Music Pages on terra soundtralis incognita::::